Patent Tescili

Patent ve Faydalı Model Tescili Alanında Hizmetlerimiz , Türkiye'de patent araştırma, Patent tescili için tarifname hazırlanması, Ulusal patent tescili başvurusu, Faydalı model tescili başvurusu, Avrupa Patenti (EPC) başvurusu, Ulusal aşamaya gelmiş Avrupa patenti için ulusal başvuru işlemleri, Patent İşbirliği Anlaşması (PCT) kapsamında uluslararası başvuru, Ulusal aşamaya gelmiş PCT başvurusu için ulusal başvuru işlemleri, Yabancı ülkelerde yıllık sicil kayıt ücreti takibi, Patent/Faydalı Model yıllık sicil kayıt ücreti takibi, Patent izleme, EPOQUE patent araştırma başvurusu, Uluslararası bilgi bankasında patent araştırma, Adres, ünvan, nevi değişikliği işlemleri, Veraset ve İntikal işlemleri

Share |
Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Patent Araştırma

Patent araştırma kaynaklarına buradan ulaşabilirsiniz

İthal Ürünlerde Patent

Yurtdışında patent yada faydalı model tescili

Patent Tescili Yaparken Bunları Bilelim

Patent tescili buluşçunun buluşu ile ilgili tüm teknik detayları açıklaması ile sağlanmaktadır.

Patent İzleme

Türk Patent Enstitüsü yayın aşamasına gelmiş patent ve faydalı modelleri aylık bültenler ile ilan etmektedir. Ayrıca aynı bültenlerde faydalı model tescili talepleri de ilan edilmektedir.

Patent Tescilinde Koruma

Patent korumasının devam etmesi için dikkat edilmesi gereken yıllık sicil kayıt ücretlerinin süresinde ödenmesine özen gösterilmesidir.

Patent Tescili Başvurusu Nasıl Yapılır

Türkiye’de patent tescili Türk Patent Enstitüsü tarafından yürütülmektedir. Buluşçular firmaları adına yada şahsen başvurarak patent tescili talebinde bulunabilirler.

Patent Tescili Kategorisine Ait Tüm Yazılar
Copyright © 2011 | Optimum Patent | Tüm Hakları Saklıdır... Patent tescil - Marka tescil - Patent nedir - Faydalı model - endüstriyel tasarım - Site Haritası - Rss - Seoreklam.com - Hürriyet ilan
Ad Soyad Telefon